Wall Charger Aisens ASCH-1PD45D067-BK 45 W
Aisens
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Wall Charger Aisens ASCH-1PD45D067-BK 45 W at an unbeatable price.
  • Type:
    • Charger
    • Wall Charger
  • Power supply: Electric Network
  • Type of plug: Plug EU
  • Product with plug: Yes
  • AC input voltage: 110 - 240 V
  • USB: 1
  • Colour: Black
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Includes: Current Adaptor
  • Power: 45 W
  • Voltage: 110 - 240 V
  • Amperage: 1,5 A