Videowall Monitor Philips 75BDL4511D/00 75" 4K Ultra HD
Philips
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Videowall Monitor Philips 75BDL4511D/00 75" 4K Ultra HD at an unbeatable price.
  • Type:
    • Monitor
    • Videowall Monitor
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Resolution (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 3840 x 1080 px
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 190,5 cm
    • 188 cm
  • Power supply: Electric Network
  • Aspect ratio: 16:9
  • Screen: 75"
  • Shine: 500 cd/m2
  • Touchscreen: No
  • Colour: Black
  • Material: Nylon
  • Characteristics:
    • Integrated speakers
    • 2 Speakers
  • Connections:
    • HDMI
    • USB
    • USB 2.0
    • RJ45
    • USB x 2
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • USB 2.0 x 2
    • HDMI x 4
  • Connectivity: Infrared
  • Energy classification: G
  • Power: 20 W
  • Assembly:
    • Wall mounting
    • VESA
  • Contrast Ratio: 1200:1
  • Input connection: DVI
  • Interface: Ethernet
  • Batteries included: Yes
  • Audio Output: Yes
  • Frequency: 50 - 60 Hz
  • Includes: Remote control
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Voltage: 100 - 240 V
  • Operating System: Windows 10 Pro
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Angle: 178Âş
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %
  • Certificate: ENERGY STAR Certificate
  • Compatible: VESA 400 x 400 mm