Videowall Monitor LG 75UL3Q-E.AEUQ 4K Ultra HD 75"
LG
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you are looking for new market trending items, we present the Videowall Monitor LG 75UL3Q-E.AEUQ 4K Ultra HD 75"!
  • Type: Videowall Monitor
  • Colour: Black
  • Characteristics:
    • Integrated speakers
    • 2 Speakers
  • Connections:
    • USB
    • RJ45
    • Ethernet LAN
    • PC Audio-in x 1
    • HDMI 1.4
  • Aspect ratio: 16:9
  • Connectivity: Wi-Fi
  • Power: 20 W
  • Technology: LED
  • Contrast Ratio: 1200:1
  • Sensors: Gyroscope
  • Includes: Remote control
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Voltage: 100 - 240 V
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Screen: 75"
  • Touchscreen: No
  • Frequency: 60 Hz
  • Luminous flux: 350 lm
  • Angle: 178º
  • Assembly: VESA
  • Compatible: VESA 400 x 400 mm