RAM Memory Corsair CMSX16GX4M1A2666C18 16 GB DDR4 2666 MHz CL18
Corsair
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy RAM Memory Corsair CMSX16GX4M1A2666C18 16 GB DDR4 2666 MHz CL18 at an unbeatable price.
  • Type:
    • Memory (RAM)
    • DDR4
  • Quantity: 1
  • Voltage:
    • 1.2 V
    • 1,2 V
  • Form factor:
    • SO-DIMM
    • RDIMM
  • Colour: Black
  • RAM Memory: 16 GB RAM
  • Capacity: 16 GB
  • Compatible: Laptop
  • Speed: 2666 MHz