Power supply Modecom ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCANO-GOL ATX 850 W 80 Plus Gold
Modecom
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Power supply Modecom ZAS-MC92-SM-850-ATX-VOLCANO-GOL ATX 850 W 80 Plus Gold at an unbeatable price.
  • Type:
    • Power supply
    • Modular
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Ventilator:
    • Ø 12 cm
    • x 1
    • Top
  • Frequency: 47-63 Hz
  • Voltage: 100-240V
  • Version ATX: 2.31
  • Connections:
    • SATA x 8
    • 20+4 pin ATX
    • 24-PIN ATX
    • 8-pin
    • 4-pin x 4
    • 6+2 pin x 4
  • Characteristics:
    • On/Off switch
    • Active PFC
  • Colour: Black
  • Form factor: ATX
  • Power: 850 W