Mini PC MSI Cubi 5 12M-254ES 8 GB RAM 512 GB SSD Intel Core i5-1235U
MSI
  • Connections:
    • Jack 3.5 mm
    • DisplayPort 1.4 x 1
    • RJ45 x 2
    • USB 3.2 x 2
    • Thunderbolt 4 x 1
    • HDMI 2.0 x 1
    • HDMI
    • RJ45
    • HDMI 2.0
    • USB A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) x 4
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Compatible:
    • VESA 10 x 10 cm
    • PCI Express
  • Memory Type:
    • DDR4
    • DDR4 SDRAM
  • Format:
    • 1 x 8 GB
    • M.2
  • Operating System:
    • Windows 11
    • Windows 11 Home
  • Processor: Intel Core i5-1235U
  • Connectivity:
    • Bluetooth 5.3
    • Wi-Fi 6E ghz
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Ethernet LAN
    • Wi-Fi 6 GHz
  • Maximum RAM Memory: 64 GB
  • Graphic Driver:
    • intel iris xe graphics
    • Integrated Chipset
  • Type:
    • Mini PC
    • Tablecloth
    • Desktop PC
  • Power supply:
    • Electric Network
    • 65 V
    • CC
  • Not included:
    • Monitor
    • Optical Drive
    • Screen
    • Keyboard
    • Discrete graphics adaptor
  • RAM Memory: 8 GB RAM
  • Hard Drive: 512 GB SSD
  • Colour: Black
  • Power:
    • 15 W
    • 12 W
  • Cache: 12 MB
  • Speed:
    • 10/100/1000 Mbps
    • 4.4 GHz