Laptop LG 16ZD90SP-A.AX78B 16" intel core ultra 7 32 GB RAM 1 TB SSD Spanish Qwerty
LG
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Laptop LG 16ZD90SP-A.AX78B 16" intel core ultra 7 32 GB RAM 1 TB SSD Spanish Qwerty at an unbeatable price.
  • Graphic Driver: Intel UHD Graphics
  • Memory Type:
    • SDRAM
    • GDDR6
    • DDR5
    • LPDDR5
  • Type:
    • Laptop
    • Numeric keyboard
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Connections:
    • USB
    • HDMI
    • USB-C
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) x 2
    • PCI Express 4.0
    • DisplayPort x 1
    • USB 3.0 x 2
  • Colour: Black
  • Resolution:
    • WQXGA+
    • Full HD
    • 2880 x 1800 px
  • Operating System:
    • Without Operating System
    • FreeDOS
  • Processor:
    • intel core ultra 7
    • 1,4 GHz
    • Intel Core Ultra 7 155H
  • RAM Memory:
    • 32 GB RAM
    • 4 GB RAM
  • Hard Drive:
    • 1 TB SSD
    • 1 TB HDD
  • Characteristics:
    • Front-facing camera
    • Backlighted
    • Built-in graphics adapter
  • Aspect ratio: 16:10
  • Connectivity:
    • Bluetooth
    • 3G
    • Ethernet LAN
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Bluetooth 5.3
    • Wi-Fi 6E ghz
  • Voltage: 20 V
  • Sash: 2,4 GHz - 5 GHz
  • Format: M.2
  • Speed:
    • 10/100/1000 Mbps
    • 3,8 GHz
    • 1,4 GHz
  • Touchscreen: No
  • Not included:
    • Adapter AC
    • Mobile network connection
  • Technology: OLED
  • Luminous flux: 400 lm
  • Screen: 16"
  • Frequency: 4,8 GHz