Laptop HP Victus 15-FA2035NS 15" Intel Core i7 16 GB RAM 512 GB SSD Nvidia Geforce RTX 4050
HP
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you are looking for new market trending items, we present the Laptop HP Victus 15-FA2035NS 15" Intel Core i7 16 GB RAM 512 GB SSD Nvidia Geforce RTX 4050!
  • Type:
    • Laptop
    • Numeric keyboard
    • Touchpad
    • Full kayboard
  • Product with plug: Yes
  • Memory Type:
    • SDRAM
    • DDR4 SDRAM
    • GDDR6
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 38,1 cm
    • 39,6 cm
  • Processor Family:
    • Intel Core i7
    • Intel
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply: Electric Network
  • Connections:
    • USB
    • HDMI
    • RJ45
    • USB 3.2
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • PCI Express 4.0
    • 3.5mm jack cable
  • Colour: Blue
  • Resolution: Full HD
  • Operating System:
    • Without Operating System
    • FreeDOS
  • Processor:
    • Intel Core i7
    • Intel Core i7-13620H
  • RAM Memory: 16 GB RAM
  • Hard Drive: 512 GB SSD
  • Characteristics:
    • Integrated speakers
    • Front-facing camera
    • Built-in microphone
    • Backlighted
    • 2 Speakers
    • Data protection/Password
    • Built-in graphics adapter
  • Aspect ratio: 16:9
  • Connectivity:
    • Bluetooth
    • Ethernet LAN
    • Wi-Fi 6 GHz
  • Screen: 15,6"
  • Graphic Driver: Intel UHD Graphics
  • Rechargeable lithium battery: 70 mAh
  • Frequency:
    • 144 Hz
    • 50 - 60 Hz
  • Power: 120 W
  • Technology: IPS
  • Voltage: 100 - 240 V
  • Not included:
    • Optical Drive
    • Mobile network connection
  • Recommended use: Gaming
  • Format:
    • M.2
    • 1 x 16 GB
  • Speed:
    • 10/100/1000 Mbps
    • 4.9 GHz