Laptop Asus 90NB14F4-M00NX0 14" 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Core Ultra 7 258V
Asus
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you are looking for new market trending items, we present the Laptop Asus 90NB14F4-M00NX0 14" 32 GB RAM 1 TB SSD Intel Core Ultra 7 258V!
  • Diagonal of the screen (cm): 35,6 cm
  • Type:
    • Laptop
    • Portable
    • Touchpad
    • Gloss
  • Product with plug: Yes
  • Memory Type:
    • SDRAM
    • LPDDR5X
  • Type of plug: Plug EU
  • Power supply:
    • Electric Network
    • USB
  • Connections:
    • USB
    • HDMI
    • HDMI 2.1 x 1
    • Thunderbolt 4 x 2
    • PCI Express 4.0
    • 3.5mm jack cable
  • Touchscreen: Yes
  • Optical Drive: No
  • Frequency:
    • 120 Hz
    • 50 - 60 Hz
    • 4,8 GHz
  • Processor Family: Intel
  • Operating System:
    • Windows 11
    • Windows 11 Home
  • Resolution:
    • 3K
    • Full HD
    • 2880 x 1800 px
  • Type of storage: SSD
  • Connectivity:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Bluetooth 5.4
    • WI-FI 7
  • Colour: White
  • Screen: 14"
  • RAM Memory: 32 GB RAM
  • Hard Drive: 1 TB SSD
  • Material: Aluminium
  • Characteristics:
    • Front-facing camera
    • Touchscreen
    • HDR
    • Built-in microphone
    • Backlighted
    • Data protection/Password
    • Built-in graphics adapter
  • Aspect ratio: 16:10
  • Output voltage: 20 V
  • Cache: 12 MB
  • Power: 65 W
  • Voltage: 100 - 240 V
  • Not included:
    • Optical Drive
    • Numeric keyboard
    • Mobile network connection
    • Discrete graphics adaptor
  • Requirements: 64 bits
  • Format: M.2
  • Ethernet: No
  • Technology: OLED
  • Luminous flux: 400 lm
  • Certificate: ENERGY STAR Certificate
  • Recommended use: Home
  • Includes: SSD x 1
  • Contrast Ratio: 1000000:1
  • Battery type: Litio Ion
  • Nuclei: 8 Nuclei
  • Resolution (px): 1920 x 1080 px
  • Processor: Intel Core Ultra 7 258V