Gaming Monitor Philips 32M2N8900/00 4K Ultra HD 32" 34"
Philips
Tax included. Shipping calculated at checkout.
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Gaming Monitor Philips 32M2N8900/00 4K Ultra HD 32" 34" at an unbeatable price.
  • Diagonal of the screen (cm):
    • 86,4 cm
    • 81,3 cm
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Type: Monitor
  • Screen:
    • 32"
    • 34"
    • 31,5"
  • Power supply: Electric Network
  • Colour: White
  • Response Time: 0,03 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Shine:
    • 250 cd/m2
    • 1000 cd/m²
    • 250 ANSI
  • Voltage:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Energy classification: G
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Aspect ratio:
    • 16:9
  • Connections:
    • HDMI
    • USB
    • DisplayPort
    • HDMI 2.0
    • HDMI x 2
    • USB-C
    • HDCP
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB A x 4
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Characteristics:
    • Rotating
    • Matt
    • Adjustable
    • HDR
    • With stand
    • Adjustable tilt
    • Built-in speakers
    • Flat screen
  • Resolution (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 3440 x 1440 px
  • Technology:
    • OLED
    • Flicker free
  • Frequency:
    • 100 Hz
    • 50 - 60 Hz
    • 240 Hz
  • Power RMS: 10 W
  • Ports:
    • 1
    • Audio Output
  • Compatible: VESA
  • Recommended use: Gaming
  • AC input frequency: 50-60 Hz
  • Angle: 178º
  • Accuracy (relative humidity): 20 % - 80 %